Wyszukiwarka
Subskrypcja

Losowy produkt
Produkt miesiąca

Nowości
 • 2014-10-16 10:13

  Mydła – sole metali i wyższych kwasów tłuszczowych o 12–20 atomach węgla (np. palmitynowy, stearynowy, oleinowy). Są związkami powierzchniowo czynnymi – zmniejszają napięcie powierzchniowe na granicy faz. Mydła znane są od starożytności i służą od tego czasu jako środki myjące i piorące. Mydło (z języka francuskiego „savon”) pochodzi od celtycko-germańskiego określenia "sapo” – mikstura do mycia. Mydło zostało wynalezione przez Fenicjan...

   

 • 2014-09-29 16:22

  W upiększającej pielęgnacji mleko i miód są od dawna znanymi naturalnymi kosmetykami, utożsamianymi z luksusem.

  Kleopatra, która swoją urodą oczarowała największych wojowników tego czasu używała miodu i mleka jako podstawowych składników pielęgnacyjnych dla zachowania młodości. Nie bez przyczyny wybrała właśnie te pochodzące z natury kosmetyki.

  Mleko zawiera w swoim składzie wysokowartościowe białka, kwasy tłuszczowe, witaminy a także laktozę i kwas mlekowy. Bardzo dobrze łagodzi ono wszelkie podrażnienia, a zwłaszcza te spowodowane działaniem promieni słonecznych, szybko redukuje zaczerwienienie oraz łagodzi uczucie pieczenia.

Krynickie SPA

Nasza oferta » Krynickie SPA

 

Kosmetyki z „Seri Krynickie SPA”wykorzystuje naturalna wodę mineralna ze źródeł Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. Borowina to kolejny składnik wykorzystywany w gamie kosmetyków z Krynicy, jest jednym z najcenniejszych surowców wykorzystywanych w kosmetyce. To bogactwo kwasów huminowych, aminokwasów, enzymów oraz soli mineralnych Znana jest ze swych właściwości odmładzających, wygładzających oraz regenerujących skórę.

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
Facebook